Termíny a ceny kurzu opatrovania detí

Kurz opatrovania detí poskytujeme na celom území Slovenska. V kurze opatrovania detí vyučujú skúsení a vzdelaní lektori. Naše služby môžete využiť za najnižšie možné ceny a s možnosťou zliav. V prípade záujmu o preškolenie viacerých účastníkov súčasne je možné dohodnúť individuálny termín kurzu opatrovania detí. Zľavy z ceny kurzu opatrovania detí najdete pod tabuľkou. Cena kurzu opatrovania detí je od 249 € - 489 € , cena sa určuje podľa uplatnených zliav, tie nájdete dole na stránke pod termínmy kurzu opatrovania detí.

Základná cena kurzu opatrovania detí je 489€. Z danej sumy si môžete uplatniť rôzne zľavy.

       

  • 15 € zľava pre tých, ktorí uhradia zálohu alebo celý kurz najneskôr 7 dní pred jeho začatím*,
  • Zľava 20 € pre toho, kto na rovnaký termín kurzu odporučí iného záujemcu a ten na kurz nastúpi, meno odporučiteľa potrebné uviesť pri prihlásení*,
  • Cena 249 € pre toho, kto na rovnaký termín kurzu odporučí 4 a viac záujemcov a tí na kurz nastúpia, meno odporučiteľa potrebné uviesť pri prihlásení*,
  • 10 € zľava pre nezamestnaných evidovaných na úrade práce a pre ženy na materskej dovolenke*,
  • zľava pre účastníkov kurzu na kúpu jednej knihy Nemčina pre opatrovateľky a CD Nemčiny

 * označené zľavy nie je možné kombinovať a vzťahujú sa na účastnikov, ktorí uhradili 20 € zálohu 7 dní pred začatím kurzu.

Súbory cookie použité na tejto stránke sú kategorizované a nižšie si môžete prečítať o každej kategórii a povoliť alebo zakázať niektoré alebo všetky z nich. Ak sú kategórie, ktoré boli predtým povolené, zakázané, odstránia sa z vášho prehliadača všetky súbory cookie priradené k tejto kategórii.